Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi

Kurum Adı:Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Kent:Giresun
İlçe:Merkez
Adres:Kavaklar Mah. Gedikkaya Cad. No:66
Telefon:0 (454) 216-2740


40.90600638.411766

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1959 senesinde 7000 metre kare alan üstünde, Gedikkaya Mahallesinde, Giresun Göğüs Hastalıkları Hastanesi olarak 115 yatakla Giresun ve Ordu illerine hizmet vermek amacıyla kuruldu.

2006 senesinde hastalarımıza daha iyi hizmet vermek için ek bina inşaatına başlandı. 2009 senesinde ek bina bitirilerek hizmete açıldı. Hastanemizin adı 03-03-2008 senesinde Bakanlar Kurulu Sonucu ile Dr Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi olarak değiştirildi

2007 senesinde 4 yataklı yoğun bakım ünitemiz 2010 senesinde uyku laboratuarımız açıldı. 2010 senesinde oksijen üretim merkezi kurularak, kendi oksijenini üretmeye başladı. 2011 senesinde ana bina tadilattan geçirilerek oda yatak sayıları 2’ye düşürüldü.

Poliklinikler
  • Anesteziyoloji ve Canlandırma
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Göğüs Hastalıkları

Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Giresun şehrinde göğüs hastalıkları hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir