Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Giresun
İlçe:Merkez
Adres:Teyyare Düzü Mah. Mustafa Kemal Atatürk Bulvarı
Telefon:0 (454) 216-1005


40.90781838.348809

Kurum Hakkında

Giresun Merkez Teyyaredüzü Mahallesindeki yeni hizmet binasına taşınan Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hizmetlerine devam etmektedir.

Giresun Prof.Dr.A.İlhan Özdemir Devlet Hastanesi arkasında (Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi yanında) yeni hizmet binasında incelem ve tedavilerine süregelen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde; 41 Klinik, 1’i Acil, 1’i Engelli Kliniği, 1’i Cerrahi Kliniği, 2 Pedodonti Kliniğini bulunmaktadır.

Hastalarımız doktor seçme uygulaması ile istediği hekimi tercih edebilmekte ve tüm hekimlerimiz her gün muayene entegre sistemi dahilinde klinik emek vermesi yapmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Giresun şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir