Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi

Kurum Adı:Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Kent:Mersin
İlçe:Mezitli
Adres:Mustafa Kemal Atatürk Mah. G.M.K. Bul. No:642
Telefon:0 (324) 239-4145
Web Sitesi:fizyotip.com.tr


36.76400034.551733

Kurum Hakkında

Merkezimiz, 2006 senesinde üç doktor ile İstiklal Caddesindeki (İMC Hastanesi yanı) adresinde hizmet vermeye başladı. Sekiz yıl aynı adreste sıhhat hizmetini sürdürdü. Sadece daha geniş alanın gerekliliği ve SGK’nın yeni hizmet koşulları sebebi ile 2014 senesinde Mezitli’deki yeni adresimize A Tipi Tıp Merkezi olarak taşındık.

Yeni merkezimiz beş kattan oluşan bağımsız tek binadan oluşmaktadır. Binamızın geniş ve ferah olmasından dolayı merkezimizin bir katını tamamen fizik tedavi hastalarına, öteki bir katını rehabilitasyon hastalarına (nörolojik rehabilitasyon, ortopedik rehabilitasyon ve pediatrik rehabilitasyon salonları olmak suretiyle) ayırdık. Birçok cihazımızı yeniledik. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon salonları yanı sıra hastalarımıza tıbbi egzersiz programları ve pilates eğitimi vermek için ayrı salonlar yaptık.

Bugün için üç uzman doktor, bir diş hekimi, bir diyetisyen, beş fizyoterapist ve onaltı çalışanımız ile Mersin’e sıhhat alanında hizmet vermeye devam ediyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi, Mersin ili Mezitli ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir