Özel Bartın Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Bartın Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Bartın
İlçe:Merkez
Adres:Gölbucağı Mah. Aladağ Cad. Pelenkoğlu Sit. A-B Blok Zemin Kat
Telefon:0 (378) 227-7390


41.63324232.326134

Kurum Hakkında

Özel Bartın Diyaliz Merkezi 2003 yılı Ağustos ayında faaliyete adım atmıştır. Böylece Bartın-Çaycuma-Filyos halkının Hemodiyalize yetişme zorlukları tamamen ortadan kalkmıştır. Ağustos 2003 den itibaren Bartın’da böbrek yetmezliği sebebiyle hemodiyaliz tedavisi ihtiyaç duyulan tüm hastalarımız gelişmiş ülkelerin kullandığı aygıt, set, filtre, arıtma sistemleri kullanılarak tedavi edilebilmiştir.

Özel Bartın Diyaliz Merkezinin kurucu ortağı Dr. Şahin Çeçen; İç Hastalıkları uzmanıdır ve 11 senedir hemodiyaliz mevzusunda iş yapmaktadır. Hipertansiyon ve nefroloji mevzusunda uluslar arası yayınları mevcuttur. Özel Bartın Diyaliz Merkezinin kurucu ortağı Dr. Levent Gülbezer; 18 senelik hekimdir ve bunun 12 yılını hemodiyaliz mevzusunda emek harcayarak geçirmiştir. Özel Bartın Diyaliz Merkezinin Görevli Hekimi Dr. İsmail Selamet; İç Hastalıkları uzmanıdır ve 9 senedir hemodiyaliz mevzusunda iş yapmaktadır. Ek olarak her iki doktorumuz Bartın Devlet Hastanesi Hemodiyaliz Ünitesinin de kurucusudur.

Ülkemiz istatistikleri senelik %10-18 içinde değişen oranlarda böbrek yetmezliği hasta sayısı artışı bildirmektedir. Doğrusu 2006 senesinde 100 olan hasta sayısı, 2007 senesinde 110-118 sayılarına ulaşacak anlamına gelir. Ikimiz de 2003 senesinde 6 aygıt ile başladığımız merkezimizde, ilimiz ve bölgemizde artan hemodiyaliz tedavi ihtiyacı doğrultusunda bugün 21 cihaza ulaşmış bulunmaktayız.

Merkezimizde 4-6-8 saatlik seans seçenekleri uygulanmakta olup, isteğimiz hastalarımızın 8 saatlik gece diyaliz uygulamasından yararlanmalarıdır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

 

Özel Bartın Diyaliz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bartın Diyaliz Merkezi, Bartın şehrinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir