Özel Uzman Tıp Laboratuarı

Kurum Adı:Özel Uzman Tıp Laboratuarı
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Kent:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1420 Sokak No:90 Z:2 El-Sel Sitesi (Özel Ege Sıhhat Hastanesi Karşısı)
Telefon:0 (232) 464-2565
Web Sitesi:www.uzmantip.com


38.43280927.149647

Kurum Hakkında

Dr. Fatma Taneli ve Dr. Sadık Ulusoy İzmir Mustafa Kemal Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvardaki bilimsel emek harcamaları ve mesai arkadaşlıkları, onları bu data ve deneyimlerini 1998 yılı son aylarında Uzman Tıp Laboratuvarı kurmaya teşvik etti. Bu konudaki data ve görgülerinden kendi hastalarına ve daha etkin bir tedavi uygulamak isteyen kıymetli hekim arkadaşlarının hastalarının sıhhat problemlerine daha etraflıca araştırılabileceği düşüncesiyle çağıl laboratuvarı kurdular. Kısa süre içinde birlikte çalışabilecekleri titizlikteki ekiplerini oluşturdular. Bu grubu Dr. Mete Demirel laboratuvar tecrübeleriyle destekledi. Taneli ailesinin çocuk hastalıkları ve sağlığı mevzusundaki derin detayları ve Dr. Sadık Ulusoy’un çalışmış olduğu Brüksel’deki Katolik Üniversitesindeki çalışmalarından aktarılan edinim ve oradaki meslektaşları ile yapmış olduğu iş birliği sonuçu çocuk hastalara yönelik metabolik hastalıklara ilişkin testlerde özelleşmeyi kendiliğinden oluşturdu. Her geçen gün artan hasta memnuniyeti onları laboratuvar aygıt ve ekipmanlarında daha oldukca yatırım hayata geçirmeye çağırdı. 2002 senesinde bu ikiliden Dr. Fatma Taneli çalışmalarını üniversitede bilimsel nitelikli platformda sürdürebilmek için ekipten ayrıldı. Bu güne kadar gerek mesleki gerek dostluk desteğini asla tamamlanmamış etmeyen arkadaşımıza laboratuvarımız müteşekkirdir. 2004 senesinde Dr. Alev Özmehmet yardımı ile kardeş bir laboratuvar kazandırıldı.

Klinik laboratuvar uygulamalarının tamamında internasyonal ölçü, prosedür ve standartlar çerçevesinde etkinlik yayınlandı. Bir oldukca seçkin sıhhat kuruluşuna laboratuvar hizmetleri mevzusunda danışmanlık hizmeti sunuldu. Her geçen gün verdiğimiz hizmetten memnun olan hastalarımızın geri dönüşümü ve emek verme grubumuza katılmak isteyen seçkin arkadaşların sayısı her geçen gün arttı.

Özel Uzman Tıp Laboratuarı yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Uzman Tıp Laboratuarı, İzmir ili Konak ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir