Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Bartın
İlçe:Merkez
Adres:Tuna Mahallesi Ömer Tepesi Mevki
Telefon:0 (378) 228-7864


41.62665032.356249

Kurum Hakkında

Bartın Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi, Amasra, Millet, Kurucaş ile Kozcağız, Çakraz, İnkumu Ve Güzelcehisar’dan ek olarak çevre il ve İlçelerden gelen hastalara diş sağlığı mevzusunda hizmet vermektedir.

İlgili Makaleler

15 Şubat 2016 Pazartesi günü itibariyle Ömer Tepesi Mevkii devlet hastanesi yanında yeni binamızda 8:00 -18:00 saatleri içinde kesintisiz olarak hizmet vermeye başladık.

Dijital radyoloji ünitemiz, endodonti ve pedodonti kliniğimiz, implant ve genel anestezi altında tedavi hizmetleri sunan merkezimiz önümüzdeki dönemde daha da fazla atılımlarda bulunucaktır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

 

Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Bartın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bartın şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir