Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Polatlı Yaşam Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Polatlı
Adres:Ankara Eskişehir E-90 Bölge Trafik Yanı 50/A
Telefon:0 (312) 622-3939
Web Sitesi:www.ozelpolatlicanhastanesi.com39.57462432.138711
Kurum Hakkında

Polatlı’nın ilk ve tek hususi diyaliz merkezi olan Yaşam Diyaliz Merkezi açıldığı ilk günden itibaren kaliteyi, güler yüzlü hizmeti misyon edinmiş ve verilen hizmetin kalitesini ve hasta kalitesini yükseltmek amacıyla yeterli görülen personel sayısının üzerinde personeli istihdam ederek verilen hizmetin her vakit daha iyi olması için var gücüyle çalışmaktadır.

İlgili Makaleler

Hasta kapasitesi gereksinim halinde 150 kişi’ye kadar çıkarılabilir durumdadır. Merkezimiz aynı anda 25 makineyi çalıştıracak şekilde HERCO marka su arıtma sistemine sahiptir.

Kullanılan malzemelerin kalitesi ön planda tutulmakta ve merkezimizde hasta tedavi istatistiklerinde başarılı olunmaktadır. Yapılan denetimlerden surat akıyla çıkan merkezimiz takdir edilen, parmakla gösterilen bir merkez olmuştur ve uzun yıllar olmaya devam edecektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Polatlı Yaşam Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Polatlı Yaşam Diyaliz Merkezi, Ankara ili Polatlı ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir