Özel Pedam Polikliniği

Kurum Adı: Özel Pedam Polikliniği
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Rumeli Cad.No:71 Kat:5 Osmanbey
Telefon:0 (212) 296-8508
Web Sitesi:www.pedam.com41.05357628.987562
Kurum Hakkında

Erişkin ve çocuk psikiyatristleri, pedagog ve psikologları ile 1996 dan bu yana mesut yaşayan ve çevresine mutluluklar yaşatmaya çalışan bir ekibiz.

Her biri farklı tıp fakültelerini bitirerek, yine her biri farklı kurumlarda (İstanbul Tıp Fakültesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi) dört yıllık uzmanlık eğitimlerini tamamlamış olan uzman psikiyatristlerce 1996 yılında kurulmuştur. Ekibin ilk tedavi merkezi Şişli Camii arkasında iki sene süre ile hizmet vermiştir. Mekanın gereksinimleri karşılamada yetersiz kalması ve hastalarımızın isteği doğrultusunda ilk yerine yakın, diğer bir merkeze taşınmıştır. Gelişen ekip ve şartlar 2005 yılında şimdiki yerimize taşınmayı zorunlu kılmıştır.

Merkezimizde PEDAM çatısı altında beraber olan bu ekip çocuk ve gençlik psikiyatrisi, alkol madde tedavisi, hipnoz, dissosiyatif bozukluklar, duygulanım bozuklukları, endişe bozuklukları, benlik bozuklukları ve psikotik bozukluklar gibi konularda danışma ve tedavi hizmeti sunmaktadır.

Özel Pedam Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Pedam Polikliniği, İstanbul ili Şişli ilçesinde psikiyatri merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir