Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Ankara
İlçe:Polatlı
Adres:Ankara Eskişehir E-90 Bölge Trafik Yanı 50/A
Telefon:0 (312) 622-3939


39.57462432.138711

Kurum Hakkında

Polatlı’nın ilk ve tek özel diyaliz merkezi olan Hayat Diyaliz Merkezi açıldığı ilk günden itibaren kaliteyi, güler yüzlü hizmeti misyon edinmiş ve verilen hizmetin standardını ve hasta standardını yükseltmek amacıyla kafi görülen personel sayısının üstünde çalışanı istihdam ederek verilen hizmetin devamlı daha iyi olması için var gücüyle iş yapmaktadır.

Hasta kapasitesi gerekseme halinde 150 şahıs’ye kadar çıkarılabilir durumdadır. Merkezimiz aynı anda 25 makineyi çalıştıracak şekilde HERCO marka su arıtma sistemine haizdir.

Kullanılan malzemelerin kalitesi ön planda tutulmakta ve merkezimizde hasta tedavi istatistiklerinde başarıya ulaşmış olunmaktadır. Meydana getirilen denetimlerden yüz akıyla çıkan merkezimiz takdir edilen, parmakla gösterilen bir merkez olmuştur ve uzun seneler olmaya devam edecektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi, Ankara ili Polatlı ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir