Özel Sivas Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Sivas Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Sivas
İlçe:Merkez
Adres:Kardeşler Mahallesi Birlik Sokak No:1
Telefon:0 (346) 224-0185


39.73997137.034726

Kurum Hakkında

Merkezimiz 2001 yılının Kasım ayından itibaren Diyaliz hsatalarına hizmet vermektedir. Kendisi’de bir diyaliz hastası olan kurucumuz Halil ÇOĞUROĞLU, Sivas şeklinde gurbetçisi oldukca fazla olan birşehirde böbrek yetmezliği hastalarının oldukca yetersiz ortamlarda Diyaliz olduklarını gördükten sonrasında süratli bir halde yüksek standartlarda bir diyaliz merkezi kurma sonucu alıp, beş ay şeklinde kısa bir sürenin sonunda Sivas Diyaliz Merkezi, ilimizdeki Diyaliz hastalarına hizmet vermeye adım atmıştır. 51 Kişilik deneyimli ve uzman kadromuzla güler yüzlü, kaliteli, güvenilir hizmet sunuyoruz. Yüksek standartlardaki diyaliz merkezimiz bir tek Sivas’a değil Sivas ve ilçelerine de hizmet vermektedir.

Toplam 47 Tane son teknoloji Fresenius 4008S OCM marka Diyaliz makinalarıyla ve iki ayrı merkezimizle hastalarımızın sıhhat standartlarını en yüksek düzeyde tutuyoruz.

İlgili Makaleler

Ferah Geniş ve havalandırma sistemine haiz salonlarda Diyaliz imkanı. Uydu anteni, LCD televizyonlarla ve kulaklık ile TV seyretme imkanı sunuyoruz. Hepatit B ve Hepatit C’li hastaların Diyaliz odaları ve tuvaletleri ayrıdır. Hastalarımızın Diyaliz Esnasında kendilerine istedikleri pozisyonu verebilmeleri için otomatik kumandalı yataklar.

Merkezimizde hastalarımızın rejimi ve ruhsal sorunları çözmek amacıyla, psikolog, diyetisyen ve toplumsal hizmet uzmanları bulunmaktadır. Hekim ve diyetisyen kontrolünde menüsü özel olarak hazırlanmış, kahvaltı imkanı.

İlçelerimizdeki Diyaliz Hastalarımıza Ulaşım kolaylığı sağlamak amacıyla Sivas’ın tüm ilçelerine ulaşıyoruz altı tane servis aracımızla hastalarımızı evlerinin önünden alıp, Diyaliz sonunda yeniden evlerinin önüne bırakıyoruz. Ek olarak Bedensel özürlü hastalarımız için araçlarımızda özel tasarımlar mevcuttur. Ek olarak son tenoloji Online reverse su ünitesi en kaliteli Diyaliz suyu kullanmaktayız. (Endotoksin ) filtresi mevcuttur. Endotoksin (Filtre) tutucu özelliklerinden dolayı mikrobiyolojik kontaminasyonları ve mikrobik sübstansları engelleyerek, seçilen diyalizer ve tedavi yönteminden bağımsız olarak ultrasaf diyalizat güvencesini vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Sivas Diyaliz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sivas Diyaliz Merkezi, Sivas şehrinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir