Özel Pedipol Çocuk Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Özel Pedipol Çocuk Sağlığı Merkezi
Kategori:Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Kent:Çorum
İlçe:Merkez
Adres:Bahçelievler Mah. 1. Sok. No:2
Telefon:0 (364) 221-9696
Web Sitesi:Kaydedilmemiş


40.55183234.963320

Kurum Hakkında

10 Haziran 2005 yılından beri etkinlik gösteren Pedipol Çocuk Sağlığı Merkezi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanları Dr. Muzaffer Sivri, Dr. Metin Erol ve Dr. Bahattin Şeker’in bir araya gelmiş olarak kurmuş oldukları bir sıhhat kurumudur.

Hastane ve muayenehanelerinde verdikleri sıhhat hizmetlerinin daha kolay ve ulaşılabilir olması için beraber Pedipol’ü kuran tecrübeli hekimler, sundukları hizmetlerle Çorum’un yanı sıra çevre il ve ilçelerden pek oldukça çocuk hastanın şifa bulmasına vesile oldu.

Kısa süreli gözlem, aşı uygulama, laboratuvar ve çocuk sağlığı takip edeni hizmetleri de sunan Pedipol çocuk sağlığı alanında marka haline gelmiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Biyokimya

Özel Pedipol Çocuk Sağlığı Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Pedipol Çocuk Sağlığı Merkezi, Çorum şehrinde Çocuk hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir