Özel Beşyol Tıp Merkezi

Kurum Adı:Özel Beşyol Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Kent:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Etibank Caddesi No:160
Telefon:0 (224) 252-5664


40.20953729.058333

Kurum Hakkında

1997 senesinde Beşyol Tıp Merkezi olarak sıhhat hizmete başlamış olan kurumumuz deneyimli uzman ekibi ve yüksek teknik alt yapısıyla çağıl tıbbın tüm olanaklarını hastalarına sunan tıp merkezimiz, üst düzey bir sıhhat anlayışıyla: Dahiliye, Çocuk Hastalıkları, Hanım Hast. Ve Doğum, Radyoloji, Diş Sağlığı, Laboratuar ve Acil Servisi ile hizmet vermektedir.

Günümüzün en gelişmiş teknolojisini uzman ekibi ve özenli emekleri ile bir araya getiren tıp merkezimiz insanlarımıza daha sıhhatli bir yaşam sunmayı hedeflemiştir. Özel Beşyol Tıp Merkezi, hastalarına en doğru tanıyı koyabilme ve en doğru tedaviyi uygulayabilme amacıyla kurulmuş bilimsel bir iş birliği anlayışının ürünüdür.

İlgili Makaleler
Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Hanım Hastalıkları ve Doğum
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Beşyol Tıp Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Beşyol Tıp Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir