Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

Kurum Adı:Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Şanlıurfa
İlçe:Haliliye
Adres:Bağlarbaşı Mah. Hastane Cad.
Telefon:0 (414) 318-8200


37.16367738.782387

Kurum Hakkında

1973 senesinde 125 yatak kapasitesi ile hizmete oluşturulan hastane 28-02-1984 tarihinden 10-11-1994 evveliyatına kadar Doğum ve Çocuk Bakımevi olarak hizmet vermeye devam etmiştir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi ile Çocuk hastalıkları Hastanesi Ocak 2005 tarihinden itibaren tamamen ayrı hastane olarak hizmete devam etmektedir.

Hastanemiz 12 poliklinikte hizmet vermekteyiz. Her poliklinikte bir doktor ve bir yazman vazife yapmaktadır. Günde averaj 1000-2000 hastaya bakılmaktadır. LCD sıramatikler yardımıyla hastalarımıza kolaylık sağlanmıştır. Poliklinik katımızda ek olarak müdahale odası, NST, Aile Planlaması birimi, hamile eğitim odası ve ultrason odası bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi yazışma bilgileri (telefon, faks ve internet sayfası) sayfanın en üstünde verilmiştir. Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, Şanlıurfa ili Haliliye ilçesinde hanım hastalıkları ve doğum hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, web sayfası, adres benzer şekilde rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, fikir yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, doktor sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir