Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi

Kurum Adı:Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi
Kategori:Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Şehir:Şanlıurfa
İlçe:Haliliye
Adres:Bamyasuyu Mah. Kösesuyu Sok. Çölkesen Apt. No:42/1
Telefon:0 (414) 316-6726


37.16486338.798016

Kurum Hakkında

ABC Dal Merkezi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları mevzusuna özel önem vermektedir. Yeni doğan sağlıklı bebeklerin doğumundan itibaren hastalıklardan korunması, erken tanı ve tedavi yöntemiyle hastalıklarının iyileştirilmesi, çocuk sağlığının korunması ve gelişiminin izlenmesi, aylık takipleri uzman doktorlarımız tarafınca yapılmaktadır.

ABC Dal Merkezi 2013 senesinde, Şanlıurfa’nın merkezi yeri olan Bamyasuyu’nda kurulmuştur. 2500 m2 kapalı alana haiz abc Dal Merkezi uzman doktorlarımız, çağıl tıbbi cihazlarımız, güler yüzlü personelimiz esenlik hizmetlerinin kaliteli ve güvenilir şekilde sunulmasını sağlamayı hedeflemiştir.

Uygun bina yapısına ve süratli hizmet sunabilecek iç mimari tasarımına haizdir. Sizlere daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunabilmek için 2013 senesinde abc Dal Merkezi, tıbbi cihazlar ile donatılmış 24 saat ameliyat imkanı ile siz kıymetli hastalarımızın hizmetine açılmıştır.

Kişileri sağlıklarına kavuşturmak ya da sağlıklı kalmalarını sağlamak için tüm hizmetlerimizi, insana kıymet veren sıcak bir ortamda sunuyoruz. Bunu yaparken, hastalarımızın gereksinimlerine karşı saygılı, beklentilerini karşılamak için çalışan ekip anlayışı ile hizmet veriyoruz

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Hanım Hastalıkları ve Doğum
  • Acil

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi yazışma bilgileri (telefon, faks ve internet sayfası) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi, Şanlıurfa ili Haliliye ilçesinde Çocuk hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, web sayfası, adres şeklinde rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, doktor sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir