Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Kurum Adı:Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Şanlıurfa
İlçe:Karaköprü
Adres:Atakent Mah. Mustafa Kemal Mustafa Kemal Atatürk Bulvarı No:59
Telefon:0 (414) 318-7700


37.22069238.805883

Kurum Hakkında

Haliliye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Esentepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Karaköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Eyyubiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi tek çatı altında birleştirilerek Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesine dönüştürüldü.

Şanlıurfa Ağız ve diş sağlığı hastanesi ile beraber; çene cerrahının Ağız ve diş hastalıklarının cerrahi işlemlerinin il dışına çıkmadan hastanede ameliyathane ortamında yapılabilmesi, Engelli hastaların diş tedavi ve diş çekimleri genel anestezi altında Ameliyathanede yapılmış imkânı Sağlanması, diş çekimi fobisi olanların Ameliyathane ortamından Genel Anestezi altında diş çekimi yapılabilmesi, hekim sayısında artma ve verilen buluşma sürelerinde kısalması, Tedavi çeşitliğinin artması ve tedavi süresinin kısalması, Meydana getirilen Ağır cerrahi işlemler sonrası hastanın serviste denetim altında tutulabilmesi, Doktor ve personel sayısında artış olması, Özellikli Uzman branş diş hekimi sayısının artması (periodontoloji, çene cerrahi, ortodonti, pedodonti) benzer halde avantajlar sağlanmış olacaktır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi kontakt bilgileri (telefon, faks ve internet sayfası) sayfanın en üstünde verilmiştir. Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Şanlıurfa ili Karaköprü ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, web sayfası, adres benzer halde rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, fikir yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, doktor sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir