Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Aksaray
İlçe:Merkez
Adres:Zafer Mahallesi 26.Cadde No:7
Telefon:0 (382) 212-2258


38.39351334.022331

Kurum Hakkında

2000 yılının sonundan 2004 yılı sonuna kadar yeni binamızda fakat devlet hastanesine bağlı bir birim olarak hizmet verilmiştir. Hemen sonra Aksaray Valiliğinin 15/09/2004 tarih ve 10304 sayılı teklifi üstüne, Bakanlığımız 07/12/2004 tarih ve 8961 sayılı olurları ile 20 üniteli müstakil bir Başhekimliğe ( Sıhhat Bakanlığı Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi) dönüştürülmüştür.

Müstakil bir merkez olarak hizmet vermeye başlamakla beraber, diş hekimi ve çalışan sayısında bir artış olmuştur. Merkezimize, dolayısıyla Aksaray’a ilk kez doktoralı diş hekimleri tayinleri yapılmıştır. Bu durum, Aksaray halkına daha kapsamlı ve yüksek standartlı ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmayı elde etmiştir. Protez, cerrahi, dişeti hastalıkları ve çocuk diş hekimliği ile ilgili her türlü vakaya yanıt verecek bir duruma gelinmiştir.

Bu gelişmeler sonucu merkezimizden hizmet talebi her geçen gün artış göstererek, günlük ortalama 600 hasta müracaat sayısına ulaşılmıştır. Artan hasta talebi göz önünde bulundurularak ek bina çalışmalarımız tamamlanmış olup 2015 yılı itibari ile hizmete sunulmuştur.

Merkezimiz, yeni atanan hekimlerle beraber 31 üniteli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi haline gelmiş, meydana getirilen güncellemeyle PDC sayısı 34’e çıkarılmıştır.

Ağız ve Diş Sağlığı Hizmeti sunulan merkezimizde fonksiyon-estetik ve koruyucu diş hekimliği hizmetlerinde örnek olunacak bir kurum vizyonu ve misyonu üstlenerek hasta ve çalışan memnuniyetini üst seviyelere çıkarabilmek ana politikamızdır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Aksaray şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir