Özel Maya Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

Kurum Adı:Özel Maya Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kent:Aksaray
İlçe:Merkez
Adres:Coğlaki Mah. Kılışarslan İÖO Karşısı 1203 Sok. No:3
Telefon:0 (382) 212-3344


38.37246934.034964

Kurum Hakkında

Hastanemiz 12.07.2007 Tarihinde resmi olarak hizmete açılmıştır. Hastanemizde hanım hastalıkları ve doğumla ilgili ayaktan ve yatan tüm hastaların incelem ve tedavi hizmetleri ile düzgüsel doğum ve müdahaleli doğumlar 24 saat kesintisiz yapılmakta olup ek olarak ameliyathanemizde sezaryen ve öteki hanım hastalıkları ile ilgili cerrahi müdahale gerektiren hastaların ameliyatları ve her türlü laparoskopik ve histereskopik girişimler sterl ve çağdaş bir halde yapılmaktadır.

Özel Aksaray Maya Hastanesi; 2385 metrekare kapalı alan üstüne kurulu, 18 yatak kapasiteli, hanım doğum branşlarda 8 doktor ekibiyle 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Çağdaş ve tam donanımlı laboratuar, 2 ameliyathanemiz, doğum salonumuz, yeni doğan yoğun bakım, erişkin yoğun bakım ve acil yardım ambulansımızla tehlikeli sonuç vakalara müdahale edebilmekteyiz Hastanemiz son aşama lüks, klima, buzdolabı ve tv ile donatılmış odalarımızda, isterseniz refakatçınızla beraber kendi evinizde olmanın rahatlığıyla tedavi görebilirsiniz. Güler yüzlü hemşirelerimiz 24 saat tek bir düğmeye basmanızla isteklerinizi yerine getirmeye hazırdır. Hastanemizde hasta odaları tek kişilik odalar şeklinde düzenlenmiştir. Tüm odalarımız refakatçi koltuğu ile donatılmış olup bir refakatçi kalabilir.

Hastanemizde resmi ve ücretli tüm hastaların, hasta haklarına saygılı sıhhat çalışanlarının haklarına duyarlı, hasta ve yakınlarının memnuniyetini önemseyen etkili ve kaliteli sıhhat hizmeti anlayışı benimsenmiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Mikrobiyoloji
  • Tıbbi Genetik
  • Acil
  • Yeni Doğan Yoğun Bakım
  • Yoğun Bakım
  • Sitogenetik
  • Moleküler Genetik
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Maya Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Maya Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, Aksaray şehrinde hanım hastalıkları ve doğum hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir