Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Aksaray
İlçe:Merkez
Adres:Çiftlik Mah. Nevşehir Yolu Üstü Ihlara Bulvarı No:143
Telefon:0 (382) 215-2353


38.39785634.012920

Kurum Hakkında

Hepimiz güler yüzlü hizmet anlayışı, ileri teknolojik ürünü olan tıbbi cihazlarla Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi olarak merkezimizde toplam 26+1 makine ile siz kıymetli halkımıza hizmet vermekteyiz. Merkezimizde Hepatit B ve Hepatit C hastaları için ayrı ayrı salonlarımız bulunmaktadır.Uzman personelimiz her hastayı ayrı ayrı değerlendirmekte ve hastalarımıza uygun FX Membran (bileşik) ve en uygun diyaliz solüsyonu kullanmaktadır.

Diyaliz salonlarımız ultraviyole ışığı ile steril edilmekte; her seans sonrası diyaliz makinelerimiz tertipli olarak dezenfekte edilmektedir. Diyalizimizde tıbbi donanım olarak hata oranı olmayan ve değişen teknolojinin ulaşabildiği son olarak noktada yer edinen 24 tane fresenius 4008B ve 3 tane GAMBRO AK 95-S vardır. Cihazlarımız bikarbonatlı hemodiyaliz işlemi esnasında, hastalarımıza sorunsuz bir “4 saat” yaşatmak amacıyla tasarlanmıştır. Su sistemimizdeki kullanılan cihazlar, Avrupa standartlarının en üst modelleridir (on-line su sistemi). Reverse – Osmoz (RO) cihazımız GAMBRO WRO-62 marka olup halen Avrupa ve ABD’da tercih edilen en güvenilir sistemlerdendir.

Hastaların okuması için günlük gazetelerimiz mevcuttur.Her hastamızın bireysel olarak kullanabileceği televizyonlarımız ; arzu eden hastalar için web bağlantılı bilgisayar hizmetimiz vardır. Gene merkezimizde hastalarımız ve refakatçileri için bekleme salonumuz mevcut olup ; çay kahve ikramımız vardır. Ek olarak merkezimizde hastalarımızın rejimi ile ilgili sorunlarını çözmek, rejimlerini düzenlemek için diyetisyen bulunmaktadır. Diyetisyenimizin önerisi doğrultusunda hastalarımıza diyaliz esnasında ara öğün yiyecekler sunulmaktadır.

Diyalizimiz daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak için 7 Tane Klimalı Servis Aracı ile hastalarımızı evlerinden alıp; diyaliz sonunda yeniden evlerine bırakmaktadır. (Yukarıda sıraladığımız bu hizmetler için hiçbir ücret talep edilmemektedir.)

Diyaliz merkezimiz doğalgazla ısıtılmakta olup salonlarımız split klimalı ve hijyeniktir. Ek olarak diyalizimizde donanımlı acil müdahale odası Ultrason, ekran, defibrilatör, EKG, aspiratör, istenilen düzeyde ayarlanabilen motorlu hasta yatakları, Negatif, hepatit B ve hepatit C’li hastalarımız için ayrı ayrı olmak suretiyle havalandırmalı ve standartlara uygun tuvaletlerimiz mevcuttur.

Hastalarımıza daha güvenli ve sorunsuz bir hizmet sunmak amacıyla; su kesintilerinde devreye giren 10 tonluk ham su depomuz, Kesintisiz güç deposu, tam otomatik olup anında devreye giren jeneratörümüz vardır. Merkezimiz güvenlik kameraları ile günün 24 saati izlenmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi, Aksaray şehrinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir