Özel Ada Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Ada Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Sakarya
İlçe:Adapazarı
Adres:Cumhuriyet Mah. Annem Sok. No:6
Telefon:0 (264) 279-5656


40.77901230.397987

Kurum Hakkında

Diyaliz tedavisinde hem fiziki şartlarla hem de tecrübeli ekibiyle insan sağlığını her şeyin üstünde tutan örnek bir merkez olmayı hedefledik. Binamız 4 kattan oluşan olup her katına asansörle ulaşmak mümkündür. Tavandan ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemimizle hastalerımıza ferah bir ortam sağlanmaktadır

İleri teknolojiye haiz Özel AdaDiyaliz Merkezi güleryüz ve tecrübeli ekibiyle tedaviniz için ihtiyaç duyulan her şeyi eksiksiz olarak hijyenik ortamda yerine getirmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Hemodiyaliz

Özel Ada Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ada Diyaliz Merkezi, Sakarya ili Adapazarı ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir