Özel Gözde Lazer Göz Hastalıkları Merkezi

Kurum Adı:Özel Gözde Lazer Göz Hastalıkları Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:Ordu
İlçe:Altınordu
Adres:Şarkiye Mah. Mustafa Kemal Atatürk Bulv. No:128/1
Telefon:0 (452) 225-1489


40.98499337.882087

Kurum Hakkında

Göz ile ilgili hastalıkların minimum kendisi kadar duyarlı değerlendirilmesi gerektiği, tedavisinin uzmanlık istediği ilkesiyle yola çıkan Özel Gözde Lazer Göz Hastalıkları Merkezi, Ordu’da 2000 senesinde hizmete başladı. 500 m2 alanda 4 poliklinik, 1 ameliyathane, acil odası ve anlaşmalı laboratuarı ile çağdaş teknolojiyi kullanan Gözde Lazer Göz Hastalıkları Merkezi; mevzusunda eğitimli mensubu, otoparkı, geniş rekreasyon alanlarıyla rahat bir tedavi ortamı sunmaktadır. Özel Gözde Lazer Göz Hastalıkları Merkezi, uzman ekibinin insan odaklı yaklaşımıyla, “doğru tanı, doğru tedavi” ilkesiyle hasta memnuniyetini ilk planda tutmaktadır. Özel Gözde Lazer Göz Hastalıkları Merkezi, Toplumsal Güvenlik Kurumları’nın birleşmesiyle beraber SGK (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı ve Çalışan Devlet Memurları) hastalarını da kabul etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Göğüs Hastalıkları
  • Göz Hastalıkları
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Gözde Lazer Göz Hastalıkları Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Gözde Lazer Göz Hastalıkları Merkezi, Ordu ili Altınordu ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir