Aydıncan Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Aydıncan Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Aydın
İlçe:Efeler
Adres:Zeybek Mahallesi İzmir Bulvarı No:233
Telefon:0 (256) 219-7880


37.84646727.817802

Kurum Hakkında

Kliniğimiz 2008 senesinde grubumuza katılarak adı Aydıncan Diyaliz Merkezi olarak değişmiştir. 30+1 aygıt kapasitesiyle Aydın ili içinde en büyük diyaliz kliniklerinden biridir.

Merkezlerimizde Fresenius 4008 B ve 4008 S cihazları kullanılmaktadır. Bu cihazlar son olarak teknoloji ile üretilmiş olup kendini devamlı denetleyen bilgisayar donanımına haizdir. Ek olarak cihazlarımızla her hastaya değişik programla tedavi yapabilme şansımız mevcuttur. 4008 S cihazlarımızda tedavi süresince uygulanan ve hastada seyreden profil değişikliklerini ekranından tekip edebilme olanağımız vardır. Tüm hemodiyaliz cihazlarımız Bibag denilen toz bikarbonat aperatına haizdir. Gene hemodiyaliz cihazlarımız ayda minimum bir kez Fresenius Teknik ekibi tarafınca denetim edilip bilgisayar desteğinde kalibrasyon kırılgan ayar ayarları yapılmaktadır.

Diyaliz merkezlerimizde Fresenius marka diyalizör ve malzemeler kullanılmaktadır. Misafirlerimizin tedavileri süresince evlerinde hissetmelerini sağlamanın yanında dört saat içinde zamanımızın getirmiş olduğu son teknoloji diyalizörler Fx Class -Fiber demeti geometrisi membran yapısı akış portu ve kaplama tasarımı tam olarak; performans hemodinami ve güvenli kullanım avantajları sağlamaktadır- ve bibag® -kontaminasyon riskini en aza indirirmikrobiyolojik üremeyi önler ve güvenli diyaliz tedavisi gerçekleştirme imkanı sağlar- kullanılarak en iyi tedavi kriterlerine ulaşılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Aydıncan Diyaliz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Aydıncan Diyaliz Merkezi, Aydın ili Efeler ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir