Özel Adagöz Tıp Merkezi

Kurum Adı:Özel Adagöz Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:Aydın
İlçe:Kuşadası
Adres:Hacıfeyzullah Mah. Koçtaş Yolu Sok. No:8
Telefon:0 (256) 614-6565


37.84806727.256580

Kurum Hakkında

2006 yılının Haziran ayında Kuşadası’nda hizmet vermeye süregelen Ada Göz Dal Merkezi ve Cerrahi Birimi, 10.yılı 2016 ocak ayı itibariyle Adagöz Tıp Merkezi olarak yeni adresinde sizlere hizmet vermeye adım atmıştır. Yalnız Kuşadası’na değil tüm çevre il ve ilçelere deneyimli uzman hekim ekibiyle ve yenilenen binasıyla üst düzeyde sıhhat hizmeti vermektedir.

1300 m2 lik kapalı alana haiz 4 kattan oluşan çağıl binasında, açıldığı ilk günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılaşan Ada Göz Tıp merkezi her tür cerrahi operasyonun gerçekleştirilebildiği ameliyathanesi, acil ünitesi ve son teknolojiye haiz her tür tetkikin yapılabildiği üniteleriyle üst düzey ve ekonomik sıhhat hizmetini bölge halkının ayağına getirmeyi başarmıştır.

Hasta memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutan güler yüzlü çalışanı, ilkeli ve etik değerlere sonuna kadar bağlı sıhhat hizmeti vermeyi amaç edinmiş yönetim ekibi, Adagöz Tıp Merkezi aynı öteki sıhhat kuruluşlarından ayıran en mühim özellikleridir

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Adagöz Tıp Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Adagöz Tıp Merkezi, Aydın ili Kuşadası ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir