Özel Derimer Dermatoloji Dal Merkezi

Kurum Adı:Özel Derimer Dermatoloji Dal Merkezi
Kategori:Poliklinik
Kent:Aydın
İlçe:Efeler
Adres:Adnan Menderes Mh. Muğla Bulvarı No:5/2
Telefon:0 (256) 211-6090
Web Sitesi:derimer.net


37.83716827.845706

Kurum Hakkında

Merkezimiz 2004 senesinde Uzm Dr. Hanife Er Acar, Uzm Dr. Melahat Adam ve Uzm Dr. Şakire Karaeminoğulları tarafınca Aylazer Güzellik Merkezi adıyla kurulmuştur. 2008 yılına kadar güzellik merkezi ve özel cildiye muayenehanesi olarak etkinlik göstermiştir. Bu tarihten sonrasında SGK ile antak kalma yapılmış ve SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı hastalarına sıhhat karneleri ile muayene hizmeti verilmeye başlanmış ve merkezimiz Derimer Cilt Hastalıkları Dal Merkezi adını almıştır. 10 senelik tecrübemizle tüm cilt hastalıklarının muayenesini yapmaktayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)

Özel Derimer Dermatoloji Dal Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Derimer Dermatoloji Dal Merkezi, Aydın ili Efeler ilçesinde poliklinik olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir