Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Konya
İlçe:Selçuklu
Adres:Feritpaşa Mah. İfa Sokak No:3/A
Telefon:0 (332) 238-4243


37.88348532.489607

Kurum Hakkında

2007 senesinde Sıhhat Bakanlığından ruhsatını alan diyaliz merkezimiz Bağ Kur. SSK, Emekli sandığı ve öteki kurumlarla anlaşmalarını tamamlamıştır. Tedavi salonları hastaların kolay taşınabilmesi için zemin kata ve daha ferah bir ortam sağlamak için asmakat yüksekliğinde kurulmuştur. Diyaliz makineleri ve su sistemi günümüzde kullanılan son olarak teknoloji ile üretilen cihazlardan seçilmiştir. Hepatit için ayrı salon oluşturulmuş, bay, kadın, HBs ve HCV için dört ayrı wc ve lavabo yapılmış, ufak cerrahi müdahale ve acil müdahale için uygun bölümler tasarlanmıştır. Hastalann beslenme İhtiyacı hiyjenik koşulları ve içinde ne olduğu bilinmeyen merkez dışından hiçbir besin getirilmeden diyatisyen konrolünde kendi mutfağında kendi mensubunun ürettiği gıdalar ile karşılanmaktadır. Dört saaten devam eden tedavileri süresince sıkılmamaları için gazete mecmua tv web benzer biçimde birçok toplumsal etkinliğin imkanları sağlanmıştır. Tüm bunların yanında hastayı kendi yakını benzer biçimde gören güler yüzlü hemşirelerin, işini seven, fedakâr gerektiğinde evine götürmüş olduğu hastayı yatağına kadar taşıyan şoförleri, işine olmasıyla birlikte hastalarıyla sohbete de vakit ayıran destek mensupları ve hekimleri İle bir aile ortamı sağlanmıştır.

İşte Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezine Huzur isminin verilmesinin sebebi budur. Görevli Uzmanından destek personeline kadar tüm çalışanları ve kurucuları hastaları ile beraber bu ailenin birer ferdidir. Hastalarının sağlığını Ön planda tutan, rekabeti etik sınırlarda yürüten, enerjisini hastalarının mutluluğundan alan, tamamı yerli ana para ile kurulmuş Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi Konya’mıza bu alanda en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi, Konya ili Selçuklu ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir