Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:Subayevleri İrfan Baştuğ Cad. No:115
Telefon:0 (312) 317-6065
Web Sitesi:rfm.com.tr


39.97058832.876568

Kurum Hakkında

2003 senesinde Altınpark karşısında, Protokol yolu üstünde hizmete oluşturulan binamız, standartlara uygun üst düzey teknolojilerin kullanıldığı diyaiz merkezi olarak planlanmıştır.

Hastalarımız için evinden kolay ve rahat bir halde şubemize ulaşabilmesi için hasta nakil hizmetimiz mevcuttur. Hastalar evlerinden alınıp diyalize getirilir, diyaliz seansı sonrası yeniden evine bırakılır. Tamamı klimalı hasta nakil araçlarımız ile evinizden Diyaliz Merkezimize güvenli ve konforlu ulaşımınızı sağlamaktayız. Tüm tetkikler, çağdaş cihazlarla donatılmış laboratuvarımızda ve anlaşmalı olduğumuz akredite labaratuvarların bünyesinde yapılabilmektedir.

Temiz hava sistemleri ile donatılmış geniş ve ferah diyaliz salonlarımızda, tam otomatik karyolalara monte edilmiş monitörlerde, tv seyredip, müzik dinleyerek rahat, konforlu ve güvenilir diyaliz hizmeti alabilirsiniz.

Siz ve yakınlarınız gazete, mecmua ve kitap okuyarak, tv izleyerek bekleme salonlarımızda hoşça zaman geçirebilirsiniz.

Diyaliz Merkezinde doğru hizmet anlayışıyla, dünyanın gelişmiş devletlerinde kabul gören ultra pure su arıtma sistemimiz ile sizlere güvenilir diyaliz hizmetini sunmaktayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Hemodiyaliz

Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.