Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Çanakkale
İlçe:Merkez
Adres:Cumhuriyet Mahallesi Sahil Yolu Caddesi No:7 Kepez
Telefon:0 (286) 216-0000


40.09674726.389794

Kurum Hakkında

Çanakkale Devlet Hastanesi bünyesindeki Diş Kliniği 25-07-2011 tarihinde Çanakkale Ağız Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmetine adım atmıştır.

Merkezimiz 3 kattan oluşan olup, 30 ünitlik merkezin yanı sıra, ameliyathane, yoğun bakım ünitesi, çocuk kliniği, panoramik ve periapikal görüntüleme merkezi, röntgen, engelli kliniği, çocuk oyun alanı, çocuk bakım odası benzer biçimde bölümler bulunuyor.

İlgili Makaleler

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı olarak hedefimiz; hasta ve çalışan memnuniyetini gerçekleştirebilmek için, yasal mevzuatlar çerçevesinde çağdaş ve kaliteli ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktır. Merkezimize gelen vatandaşlarımızı ailemizden birer kişi olarak görüp, doğru teşhis ve tedavilerle hizmet kalite standartlarımızı devamlı iyileştirerek, sıhhatli ağız ve dişlere kavuşturup memnuniyetlerini sağlamak en büyük hedefimizdir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Çanakkale şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir