Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Kurum Adı:Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Kent:Çanakkale
İlçe:Merkez
Adres:Terzioğlu Yerleşkesi
Telefon:0 (850) 515-0911


40.11450926.412890

Kurum Hakkında

12 Kasım 2008’de Çanakkale’ye poliklinikleri ile hizmet vermeye süregelen 245’i hekim olmak suretiyle toplam 821 mensubu olan ÇOMÜ Tıp Fakültesi Hastanesi, bölgenin tek üniversite hastanesidir.

Bünyesinde 23 yataklı yoğun bakım ünitesi, 7 çocuk yoğun bakım, 5 küvözlü 1.Basamaklı yeni doğan yoğun bakımı, 5 küvözlü 2.Basamaklı yeni doğan yoğun bakım, 55 polikliniği, 7 gün 24 saat hizmet veren 9 ameliyathanesi ve laboratuvar ve üniteler ile beraber her türlü incelem isteğe yanıt verebilecek 160 yataklı bir sıhhat kurumudur. Uzman ve deneyimli sıhhat mensubu ile birlikte tıbbın her branşında kaliteli sıhhat hizmeti vermeyi amaç edinmiş olan hastanemiz, her türlü hastanın tanı ve tedavisini yapabilecek teknik donanıma haizdir.

İlgili Makaleler

11.03.2015 tarihinde ruhsatını alıp 4 Temmuz da ilk başarı göstermiş böbrek nakli ameliyatını gerçekleştiren Organ Nakli merkezimizle böbrek nakli bekleyen hastalarımıza ümit ışığı olmaya devam ediyoruz. Bunun yanısıra kanser tedavisinde kullanılan Pet-Ct cihazımız 24 Kasım 2014’ten bu yana Hizmet vermektedir.

Klinik ve polikliniklerimize başvuran hastaların, tanı ve tedavi süreçlerinin izlenmesinde lüzumlu olan laboratuar hizmetleri: Klinik Biyokimya, Klinik Mikrobiyoloji, Farmakoloji, Ürodinami, Androloji, Endoskopi, Bronkoskopi, Kolonoskopi, Solunum ve Alerji, Koroner, Serebral ve Periferik Anjiyografi, Nükleer Tıp, Nörofizyoloji (EEG / EMG), Patoloji Laboratuvarlarında zamanında, doğru ve güvenilir olarak gösterilmekte olup, Tıbbi Genetik laboratuarımız tüm yaşam boyu, her yaşlarındaki hastaya, genetik incelem ve değerlendirme meydana getirecek bilim gücüne ve teknik alt yapıya haizdir.

Bununla birlikte görüntüleme ünitemiz 1, 5 Tesla MR, 4 Kesit BT, 10 tane USG ve 1 tane 4D-USG, Sintigrafi (Gama kamera) ve benzer biçimde en çağıl cihazlar ile en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır.Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, güvenilir ve nitelikli sıhhat hizmeti sunan ÇOMÜ Tıp Fakültesi Hastanesi, devamlı eğitim, ölçme ve iyileştirme şekilleri kullanarak sürekli gelişmeyi ve yenilenmeyi amaçlamış, bilimsel araştırmalarda ve yeni sıhhat uygulamalarında öncü olmayı hedeflemiştir.

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Çanakkale şehrinde Üniversite hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir