Özel Özgen Tıp Merkezi

Kurum Adı:Özel Özgen Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Kent:Çanakkale
İlçe:Biga
Adres:Sakarya Mah. Çan Caddesi No:61
Telefon:0 (286) 316-3111
Web Sitesi:www.ozgentip.com


40.22365627.242593

Kurum Hakkında

Özel Özgen Tıp Merkezi 2005 yılından bugüne Biga’da sıhhat alanında verdiği hizmetlere devam etmektedir. Acil, İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Hanım Hastalıkları ve Doğum ve Göz Hastalıkları branşlarında, siz kıymetli halkımıza, uzman ve güler yüzlü ekibimizle hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Siz kıymetli halkımıza Sıhhat hizmetlerini internasyonal standartlarda doğru zamanda, doğru tanı ve doğru tedavi teknikleri ile etkili, verimli ve sürdürülebilir olarak sunan, hasta memnuniyetinin mükemmelliğe ulaşmış olduğu bir tıp merkezi olmak vizyonuyla hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

İlgili Makaleler
Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Göz Hastalıkları
  • Hanım Hastalıkları ve Doğum
  • Acil

Özel Özgen Tıp Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Özgen Tıp Merkezi, Çanakkale ili Biga ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir