Özel Dardanel Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Dardanel Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Çanakkale
İlçe:Merkez
Adres:Cumhuriyet Mah. Sahil Yolu Cad. No:7 Kepez
Telefon:0 (286) 263-0031


40.10971126.401250

Kurum Hakkında

15.06.2001 tarihinde Çanakkale Merkez’de 5 diyaliz makinası 15 çalışanı ile hastalarına hizmete başlamış olan Özel Millet Diyaliz Merkezi 18.08.2010 tarihinde el değiştirerek Özel Dardanel Hemodiyaliz Merkezi olarak faaliyetine devam etmektedir.

Merkezimiz 4472 metrekare alanın 1333 metrekaresine kurulu olup, 49+1 makinesi, 400 hasta kapasitesi, 44 çalışanı, geniş servis ağı ile Trakya ve Balıkesir bölgesinin en büyük diyaliz merkezidir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Dardanel Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dardanel Diyaliz Merkezi, Çanakkale şehrinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Özel Dardanel Diyaliz Merkezi için yorumda bulun

    Özel Dardanel Diyaliz Merkezi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Özel Dardanel Diyaliz Merkezi için ilk yorumu yapabilirsin.