Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Çorum
İlçe:Merkez
Adres:Yavruturna Mah. Bahabey caddesi No:22
Telefon:0 (364) 212-4515


40.55046734.963776

Kurum Hakkında

Sıhhat Bakanlığı tarafınca “Sağlıkta Dönüşüm Projesi” kapsamında tekrardan yapılandırılan Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni yerine taşındı. Göğüs Hastalıkları Hastanesi eski binasında hizmete vermeye süregelen merkez Türkiye’nin sayılı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri içinde yer alırken bölgesinde de en çağıl sıhhat birimi olarak gösteriliyor.

Merkezde vazife icra eden her diş hekimine ayrı ayrı muayene odası tahsis edilirken hastalar içinde her bölümde dinlenme odaları oluşturulmuş. Ek olarak bekleme odalarına konulmuş olan sıramatikler ile de hastalar, kendi sıralarını oturdukları yerlerden takip etme olanağına haiz.

30 birim kapasiteye haiz olan merkezde 24 saat kesintisiz hizmet verilmektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Çorum şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir