Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi

Kurum Adı:Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi
Kategori:Kemik Hastalıkları Hastanesi
Kent:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1418. Sokak No. 14 Kahramanlar
Telefon:0 (232) 441-0121
Web Sitesi:www.emot.com.tr


38.4259627.151035

Kurum Hakkında

1999 senesinde EMOT da fizyolojik gelişme olmuş ve ameliyathane sayısı yatak sayısı artarak ve doktor ekibi güçlenerek bölgenin önde gelen acil Mikrocerrahi ve Travmatoloji merkezine dönüşmüş ek olarak ellektif olgular ile yılda averaj 3.000 ameliyat ve 10.000 poliklinik sayısına ulaşmıştır.

EMOT’un kurum felsefesi çerçevesinde bilimsel emek verme, devamlı meslek içi eğitim ve etik ilkeler vardır. Bu ilkeleri ödün vermeden uygulamak ve kurumu bir eğitim kurumuna dönüştürerek genç meslektaşlarımıza üst düzeyde Ortopedi Travmatoloji ve El Cerrahisi-Mikrocerrahi eğitimi vermek hastanemizin varoluş sebebi ve kurum ülküsüdür.

Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi, İzmir ili Konak ilçesinde kemik hastalıkları hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir