Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı: Keçiören Osmanlı ADSM
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:Yeni Etlik Cd. No:103 Osmanlı Uğraş Merkezi
Telefon:0 (312) 325-3636
Web Sitesi:www.keciorenosmanliadsm.gov.tr39.97359632.830074
Kurum Hakkında

01 Mart 2004 tarih ve 1351 sayılı bakanlık oluru ile daha evvel TC 75. sene Ağız ve Diş Sağlığına Merkezine bağlı poliklinik olarak çalışan merkezimiz, TC Keçiören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine dönüştürülmüştür. 30 ünit 65 diş hekimi ve öbür personelle hizmet veremeye başlamıştır. 1200 metrekare alana kurulan Merkezimiz, olması gereken standart kadro tahsisi yapıldıktan sonra var saha yeterli gelmemiş klinik sayılarının artırılması ve tayin olan personelin performanslı çalışabilmesi için saha ihtiyacı doğmuştur. Keçiören belediyesinden aynı iş Merkezinin bodrumunda yer saha 800 metrekare saha tahsis edilmiştir. 2006 yılında 48 ünit 93 diş hekimi ve öbür personel ile hizmet vermiştir.

İlgili Makaleler

2007 tarihinden itibaren de gece nöbeti sistemi uygulanarak 24 saat hizmet verilmeye başlanmıştır. Sıhhat Bakanlığımızın emri ile yürülüğe giren entegre sisteminin hazırlıkları kasım 2007 de başlamış ve 01/02/2008 tarihi itibari ile merkezimiz entegre sistemine geçilmiştir. Önümüzdeki dönemlerde de hizmet kalitemizin modern insan sağlığı hizmetleri seviyesinde olması için çalışıyoruz.

Poliklinikler

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir