Özel Hattat Klinik

Kurum Adı: Özel Hattat Klinik
Kategori:Üroloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beşiktaş
Adres:3.Levent Yeni Sülün Sk. No:85 Beşiktaş
Telefon:0 (212) 282-3646
Web Sitesi:hattatklinik.com41.08602929.017855
Kurum Hakkında

Hattat Cinsel Sıhhat Kliniği kadın ve erkekte “Cinsel Fonksiyon” problemlerinin teşhis ve tedavisini ilk olarak Türkiye’de İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi bünyesinde başlatmış olan Prof. Dr. Halim Hattat’ın uzun yıllar bu alanda edindiği tecrübeler doğrultusunda Türkiye’de kaliteli cinsel sıhhat konusunda oluşmuş aka boşluğu doldurmak amacı ile kurduğu butik bir kliniktir. Dünyanın en ileri merkezleri ve ilim adamlarıyla bilgi ve deney alışverişi içinde olan Hattat Klinik alanındaki gelişmeleri takip etmekle kalmayıp aynı zamanda dünya tıbbına bu alanda katkıda bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bu bilinçle kurulan merkezimizde bilhassa erkeklerde sertleşme problemi, erken veya geç boşalma sorunları, cinsel isteksizlik, penis boyutu ve eğriliği; kadınlarda orgazm sorunları, cinsel isteksizlik, cinsel münasebet sırasında ağrı, vajina estetiği başta olmak üzere kadın ve erkek cinsel fonksiyon bozuklukları ile penil ve vajinal estetik alanlarında, ayrıca prostat hastalıkları başta olmak üzere bütün ürolojik hastalıklar alanlarında hastalarımızın sorunlarını en doğru yaklaşımla ve tıbbın en son tekniklerini kullanarak çözmek hedefimizdir.

1997 yılında Prof. Dr. Sevinç Hattat ve Prof. Dr. Halim Hattat tarafından kurulmuş olan Hattat Hastanesi’nin cinsel fonksiyon alanındaki devamı niteliğinde olan kliniğimiz; sadece cinsel sıhhat sorunlarının tedavisini değil, optimum kalitede bir cinsel performansı hedeflemektedir. Bu doğrultuda en gelişmiş teknolojik ekipmanla, sakin ve çağdaş bir atmosferde, konusunda son radde uzman ekibimiz tarafından damarsal, sinirsel, hormonal ve psikolojik yapınızla birlikte hayat tarzınız incelenerek performansınız optimum kaliteye getirilmektedir.

Özel Hattat Klinik iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Hattat Klinik, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde Üroloji merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir