Özel Oksimed Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Kurum Adı:Özel Oksimed Oksijen Tedavi Merkezi
Kategori:Oksijen Tedavi Merkezi
Kent:Kocaeli
İlçe:İzmit
Adres:Yenişehir Mah. Adnan Menderes Bulvarı No:6
Telefon:0 (262) 311-1100


40.76387329.959500

Kurum Hakkında

Özel Oksimed Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi; Mayıs 2010 tarihinde İzmit merkezinde hizmete açılmıştır. Kurulduğu günden itibaren çevre illerden Bolu, Düzce, Yalova ve de Kocaelinin tum ilçelerine hizmet vermektedir.

Merkezimizde, iyileşmeyen yaralar (Şeker hastalığına bağlı olanlar yada olmayanlar), kemik iltihapları, ani işitme ve görme kayıpları, soba-tüpgaz zehirlenmesi benzer biçimde olan hastalar tedaviye alınmaktadır. Ek olarak dalgıç muayenesi ve vurgun dahil dalış ile ilgili hastalıklar sebebiyle başvuran ustalaşmış, amatör tüm dalgıçlara hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Oksimed Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Oksimed Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir