Özel Çukurova Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Çukurova Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Adana
İlçe:Çukurova
Adres:Huzurevleri Mh. Türkmenbaşı Bulvarı Ali Çevik Sitesi Zemin Kat No:4/A
Telefon:0 (322) 248-4483
Web Sitesi:www.ozelcukurovadiyaliz.com
Kurum Hakkında

2007 yılının Ocak ayında Adana’nın Çukurova ilçesinde yüksek nitelik ve teknoloji ile hemodiyaliz hizmetlerinin verilmesi amacıyla açılan Hususi Çukurova Diyaliz Merkezimizde hastalarımızın aylık kontrolleri Nefrolog doktorlar sorumluluğunda yapılmaktadır.

Özel Çukurova Diyaliz Merkezi sahibi Şahin İplikçi 2000 yılından beri Hususi Mersin Diyaliz Merkezi’ndeki tecrübelerini, diyaliz sistemleri kurulumu, servis hizmetleri gibi hemodiyalizin teknik altyapısındaki bilgi ve deneyimlerini Hususi Çukurova Diyaliz Merkezi’nin en ileri teknoloji ve kalitedeki hizmetine aktarmıştır. Hususi Çukurova Diyaliz Merkezi bir fazla merkezde olmayan; İSO 9001 – 2000 Nitelik Sistem Yönetimi Sertifikası, ISG Risk Yönetimi Sertifikası ve Hijyen Kuralları Sertifikasına sahiptir.

Özel Çukurova Diyaliz Merkezi 1000 m2 lik binasında 50 hemodiyaliz makinesi (Freseniusve Gambro) kapasitesi ile 300 hastaya hizmet edebilecek kapasiteye sahiptir. Hususi Çukurova Diyaliz Merkezi kendi bünyesinde çalışanları, servis ve ikram hizmetleri ile merkezimiz 20 1 makine ruhsatlı olup, merkezimizde negatif 18 cihaz, HCV ( ) 2 aygıt ve HbsAg ( ) 1 aygıt bulunmakta, her seansım odası birbirinden ayrı olup, her seansın WC ve lavaboları bay ve bayan olarak ayrılmıştır.

Diyaliz Merkezimiz S.S.K, T.C. EMEKLİ SANDIĞI, BAĞ-KUR, Resmi Müessese mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ek ücret talep etmemektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Çukurova Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Çukurova Diyaliz Merkezi, Adana ili Çukurova ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir