Özel Fizica Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Adı: Özel Fizica FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Şehir:Adana
İlçe:Çukurova
Adres:Turgut Özal Bulv. No:200 Gündoğdu Okulları Karşısı
Telefon:0 (322) 239-0101
Web Sitesi:fizica.com.tr
Kurum Hakkında

Fizica; Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanında multidispiner yaklaşımla hasta ve hasta yakınlarına en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen konusunda uzman, modern ve yenilikçi bir kurumdur.

Merkezimizde yönetmeliklerce belirtilen standartlarda hekim muayene odaları, bekleme salonu, hususi amaçlı egzersiz salonu, nörolojik ve ortopedik rehabilitasyon amaçlı egzersiz salonu ve tam donanımlı el rehabilitasyon ünitesi’nden oluşmaktadır.

Hasta sağlığı ve memnuniyetini sağlamak amacıyla tasarlanan merkezimiz VIP odaları, engelli asansörü, hastaların anatomik formuna müsait olarak ayarlanabilen hususi yatakları, servis ile ulaşım ve otopark hizmetleri ile güvenilir ve bilimsel fizik tedavi ve rehabilitasyon ve umumi sıhhat hizmetlerini modern standartlarda sunan bir sıhhat kuruluşudur. modern cihazlarla donatılmış merkezimizde; elektro-terapi cihazları için müsait elektrik şebekesi, jeneratör sistemi, ısıtma- soğutma ve merkezi yayın sistemi bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Psikiyatri
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Özel Fizica Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Fizica Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Adana ili Çukurova ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir