Özel Fizema Tıp Merkezi

Kurum Adı:Özel Fizema Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Kent:Düzce
İlçe:Merkez
Adres:Kültür Mah. 721. Sok No:22
Telefon:0 (380) 525-0003


40.84234631.142765

Kurum Hakkında

2007 senesinde fizik tedavi uzmanlarımız Sayın Hekim Edip Yıldırım ve Sayın Hekim Ayten Keçeci tarafınca kurulan Özel Fizema Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi, vizyon ve misyon değerleri doğrultusunda devamlı gelişen, yenilenen ve hizmet standardını arttıran bir kurum olmuştur.

Bu doğrultuda fizik tedavi ile başladığımız bu hizmete 2012 senesinde psikiyatri ekibini bünyesine katmıştır. 2015 senesinde A tipi tıp merkezine dönüşerek Özel Fizema Tıp Merkezi adı altında 2016 yeni binamızda hizmetimize devam etmekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Psikiyatri
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Ortopedi ve Travmotoloji
  • Radyoloji

Özel Fizema Tıp Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fizema Tıp Merkezi, Düzce şehrinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir