Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Düzce
İlçe:Merkez
Adres:Aziziye Mah. 932.Sk. No:6
Telefon:0 (380) 514-1242


40.84215431.135337

Kurum Hakkında

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 17-07-2007 zamanı itibariyle hem kurumsal, hem bilimsel hemde hizmet alanında en iyiyi sunmak amacıyla kurum aşamasını tamamlayarak hasta kabul etmeye adım atmıştır. 30 ünitlik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz, bağımsız bir kurum olarak tam otomasyon sistemi ile hizmet sunmaktadır.

Kurumumuz Ssk, Bağkur, Emekli Sandığı, Yeşilkart sahiplerini ayrı işlemlere doğal olarak tutmadan tek bir merkezden denetim altında tutarak uzun kuyruklar oluşmasına meydan vermeden son aşama sıhhatli ve steril bir ortamda hizmet vererek ayda averaj 13 bin günde ise averaj 450-500 hastanın derdine umar oluyor.

İlgili Makaleler

Emek harcama saatlerimiz hafta içi 08:00-17:00, hafta içi akşam 17:00-22:00 arası acil hizmeti, hafta sonu ise 08:00-22:00 saatleri arası acil hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Düzce şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir