Özel Düzce Göz Tıp Merkezi

Kurum Adı:Özel Düzce Göz Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:Düzce
İlçe:Merkez
Adres:Kültür Mah. 718. Sok. No:22/5
Telefon:0 (380) 524-5054


40.84101731.142198

Kurum Hakkında

Özel Düzce Göz Merkezi alanında uzman üç hekim tarafınca 16.07.2007 tarihinde, Kültür Mahallesi Eski İstanbul Caddesi No: 126 Düzce adresinde faaliyetine adım atmıştır. Devamlı büyüyen ve gelişen merkezimiz bir taraftan artan hasta sayısına yanıt verirken, öteki taraftan sektördeki gelişmelere bakılırsa kendini güncellemeye devam etmiştir. İş hacmi artışı ve gelişen sektörün sonuncunda Özel Düzce Göz Merkezi, hastalarına daha iyi hizmet verebilmek için, son sistem cihazlar ile donatılan kendi binasını inşaa etmiş ve 2017 yılı başlangıcında kendi binasına “Özel Düzce Göz Tıp Merkezi” adı ile taşınmıştır.

Özel Düzce Göz Tıp Merkezi, uzman doktorları, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanları ile hizmet vermeye devam etmektedir. Tıp merkezimizde poliklinik ve ameliyat hizmetleri verilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Düzce Göz Tıp Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Düzce Göz Tıp Merkezi, Düzce şehrinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir