Özel Oray Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Oray Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Düzce
İlçe:Merkez
Adres: Aziziye Mah. Eski Tekavil Sok. No:2
Telefon:0 (380) 514-3310


40.84008431.141131

Kurum Hakkında

2005 yılından kurulan Oray A.Ş.’nin bünyesinde 2006 mayıs ayında Özel Oray Diyaliz Merkezi etkinlik göstermeye başladı.

Amaçlanan, Yüksek kalitede diyaliz tedavisi ve standartların üstünde bir hizmet vermekti ve bunu başarmak hiçte zor olmadı. Bu başarı haziran ayında İSO9001;2000 kalite belgesiyle de tescillenmiş oldu. Hastaların incelem neticeleri, iyi diyaliz yapılması sonucu tedavisine son verilen hastalarımız amacımıza ulaştığımızın göstergesi oldu. İyi diyaliz yapıldığı ve böbrek rezervine zarar verilmediği için durumu stabil hale gelen ve artık diyalize girmeyen hastalarımız bizim gurur kaynağımız olmuştur. 1 uzman hekim, 1 Görevli doktor, Diyetisyen, Psikolog, 12 hemşire, 5 Sürücü, 3 Güvenlik görevlisi, 1 uygulaman, 1 muhasebe, 8 destek personel ve 3 yönetimsel personelden oluşan geniş kadromuzla iyi bir diyaliz tedavisi ve hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.

Hasta sayımız %95’i bulmuş; tüm seanslarımızda neredeyse boş yerimiz olmadığından 5 tane Frecenius 4008S model aygıt takviyesi yapılarak kapasitemiz 25 makinaya çıkarılmıştır. Düzce ve İlçelerinden gelmiş olarak merkezimizde tedavi gören hastalarımız 2010 model Servis araçlarıyla evlerinden alınıp, tedavi bitiminde yeniden evlerine bırakılırlar. Diyaliz esnasında açık büfe kahvaltı ikram edilmektedir. Yemeklerimiz kendi mutfağımızda steril şartlarda aşçımız tarafınca yapılmaktadır.

Kullanılan diyaliz makinelerin 20 tanesi Frecenius 4008B; 5 tanesi Frecenıus 4008S model toplam 25 aygıt olup değişen teknolojinin ulaşabileceği son olarak noktada yer almıştır. Mevcut 25 makinenin 3’ü HCV(+), 1’i Hepatit B(+) hastalarına aittir ve HCV – HBS odaları ayrı bölümde olup kullanılan tüm aygıt ve malzemelerde ayrı kullanılmaktadır. Merkezimiz 12 kamera sistemi ile donatılmış olup hasta yakınlarına dilediklerinde onları canlı olarak diyaliz esnasında seyretme olanağı sağlar. Ek olarak dilediğinde taşınabilir bilgisayarı ile internete bağlanmasına olanak sunan alt yapıda hazırlanmıştır.

Merkezimizin kuruluşu ile beraber bu sektörde ilimizdeki kalite ve diyaliz anlayışı da değişmiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Oray Diyaliz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Oray Diyaliz Merkezi, Düzce şehrinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir