Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Antalya
İlçe:Muratpaşa
Adres:Bayındırlık Cad. Lara Şehir Sitesi No:4 Güzeloba/ Antalya
Telefon:0 (242) 349-2004


36.85320330.799707

Kurum Hakkında

Türkiye’de tatilin başkenti denilebilecek Antalya, diyaliz hastaları için de muhteşem bir dinlence bölgesidir. Bilhassa ilkbahar, güz ve kış ayları daha uygun sıcaklıklar yardımıyla diyaliz hastaları için oldukça avantajlıdır. Hem de bu dönemlerde otellerin uygun sürem sonu fiyatlarından faydanılabilir.

Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi, 1989 yılından beri Antalya’ya tatile gelen diyaliz hastalarının tercihi olmuştur. Bugün 25 senelik tecrübesi, güler yüzlü ve nitelikli çalışanları ile diyaliz hastalarına mevcut olan en iyi diyaliz tedavisini sunmaktadır. Ek olarak merkezimizde, son teknoloji ürünler kullanılmakta olup, internasyonal standartlara uygun hizmet vermekteyiz. Diyaliz tedaviniz için lüzumlu olan en ince ayrıntılar Fresenius Medical Care tarafınca oluşturulmuş standartlar ve kılavuzlar ve nephrocare mükemmellik felsefesi ile güvence altına alınmıştır.

Merkezimiz, şehrin son aşama iyi bir bölgesinde bulunmaktadır. Lara plajlarına ve otellerine 5-15 dakika mesafededir. Otel ve klinik arası ulaşım, kendi araçlarımızla ücretsiz bir şekilde sağlanmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel FMC Antalya Tatil Diyaliz Merkezi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir