Özel Talya Tıp Merkezi

Kurum Adı:Özel Talya Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:Antalya
İlçe:Konyaaltı
Adres:5M Migros Kavşağı İlerisi Mustafa Kemal Atatürk Bulvarı No:130
Telefon:0 (242) 228-7878
Web Sitesi:www.talyagoz.com


36.87577530.643284

Kurum Hakkında

Talya Tıp Merkezi, Antalya’da Konyaltı’nda “Talyagöz” adı altında göz sağlığı, göz lazeri, göz hastalıkları, tedavileri, cerrahilerinde hizmet vermek suretiyle 2005 senesinde, Göz Hastalıkları uzmanı Opr.Dr. Mehtap Abay ve Hanım Hastalıkları ve Doğum uzmanı Opr.Dr. Mehmet Abay tarafınca hizmete açılmıştır. 2011 senesinde ise uzmanlık alanlarına hanım doğum, güzel duyu ve plastik cerrahi, diş branşlarını da ilave ederek yurtiçi ve yurtdışından gelen hastalara daha kapsamlı sıhhat hizmetleri vermeye adım atmıştır.

Talya Tıp Merkezi olarak halen göz sağlığı, göz hastalıkları tanı, tedavi ve cerrahilerinin yapıldığı bir uzmanlık merkezi ve Akdeniz’in en mühim göz sağlığı merkezi markalarından biri olarak çalışmaya devam etmekteyiz.

Bünyemize eklediğimiz Hanım Hastalıkları ve Doğum, Diş Sağlığı yanı sıra Güzel duyu ve Plastik Cerrahi branşları ile teknolojik yatırıma ve yenilikleri takip edip uygulamaya istekli bir kadro ile butik bir merkez olarak hizmet vermekteyiz.

Ilk olarak koruyucu hekimlik felsefesinin yanı sıra erken tanı sonrasında tedavideki başarının önemini hastalarımıza iyi anlatmayı kendimize vazife sayarken, uygun endikasyon ve uygun tedavi ile hastalarımıza en iyi hizmeti vermek, ilk olarak zarar vermeme ilkesine bağlı kalmak önceliğimizdir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Hanım Hastalıkları ve Doğum
  • Plastik Rekonstrüktif ve Güzel duyu Cerrahi
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil

Özel Talya Tıp Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Talya Tıp Merkezi, Antalya ili Konyaaltı ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir