Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Antalya
İlçe:Konyaaltı
Adres:Uncalı Mah. Uncalı Cad. No:68/B
Telefon:0 (242) 228-0112


36.88508430.625719

Kurum Hakkında

Akdeniz Bölgesinin en büyük ve en çağıl diyaliz merkezimizde FRESENIUS 4008 S, BRAUN DIALOG ve TORAY YUGA makinaları ile HD/HDF ve SINGLE NEEDLE diyalizi bicarbonat ile steril bir ortamda uygulanmaktadır. Her türden filtre ve araç-gereç tek kullanımlıktır. Hepatit B ve C makinaları ayrı odalarda bulunur. Online çift Reverse Osmose ile çalışan Su sistemimiz UV, Endotoksin filtrelidir. 270 KW’lık acil durum jeneratörümüz ve 170 KW UPS kesintisiz güç kaynağımız bulunmaktadır.

Muhteşem bir diyaliz merkezinin gerekseme duyacağı en gelişmiş aygıt ve ekipmana haiz olan IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi güler yüzlü çalışanları ile en iyi hizmeti vermeyi sizler için vazife edinmiştir.

IDC Akdeniz Diyaliz haftanın 6 günü açık olup, sabah öğlen ve akşam seansları ile hizmet vermektedir. Varlıklı kahvaltı, öğle ve akşam yemeği servisimiz yanı sıra, çay, kahve, içecek ve ara öğün ikramımız mevcuttur (diyetisyen kontrollü).

Hasta nakil araçlarımız sizleri kaldığınız yerden diyalize getirir ve fazla bekletmemeye itina göstererek diyaliz sonrasında en kısa zamanda yeniden evinize yada otelinize geri götürür.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Nefroloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi, Antalya ili Konyaaltı ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir