Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Kurum Adı:Özel Perla ADSM
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Antalya
İlçe:Muratpaşa
Adres:Fener Mh. Lara Cd. 1964 Sk. No:7
Telefon:0 (242) 323-2288
Web Sitesi:www.perladis.com


36.85021230.753137

Kurum Hakkında

1996 yılından itibaren hizmet veren Antalya’nın mühim merkezlerinden önde gelen kliniğimiz yeni binasında Perla adıyla hizmetiniztedir.

Perla Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimiz 2011 senesinde Antalya’da kurulmuştur. Giriş katı ile beraber dört kattan oluşan Poliklinik olarak hizmet veren binamızda; çağdaş diş hekimliğine ilişkin tedaviler, özel uzmanlık gerektiren diş hekimliği uygulamaları (ortodonti, çene cerrahisi, periodontoloji, implantoloji, diş eti uzmanlığı vb.) kıymetli hekimleriyle ile ortaklaşa iş içinde yürütülmektedir. Bünyemizde Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı Uzmanımız ve Çene Cerrahımız bulunmaktadır. Devamlı yenilenen teknolojiler ışığında kliğinimizde implant, diş kaplama, köprü, dolgu, diş taşı temizliği, kanal tedavisi benzer biçimde her türlü ağız ve diş hastalıkları üstüne hizmet verilmektedir.

Kliniğimizde ek olarak 0 – 15 yaşlarındaki tüm evlatların ağız ve diş sağlığı ile ilgili tüm tedavileri yapılmaktadır. Gene kliniğimiz içinde kendine ilişkin iki teknisyenin çalmış olduğu laboratuvar birimimiz ve hastalarımızın zamanının kıymetli olması dikkate alınarak bünyemizde bulunan 3D panoromik röntgen aleti yer almıştır.

Perla Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 2013 yılı Mayıs ayında bünyesine bir klinik daha ilave ederek Fener şubesini açmıştır. Gayemiz gelişen teknolojiyi takip ederek çağdaş techizatımız ve deneyimli personelimiz ile her yaş grubuna her türlü ağız, diş ve çene sağlığı mevzusunda kusursuz hizmet vermeye ve kalıcı çözümler sunmaya devam etmek.

Polikliniğimiz Perla ; Antalya’nın en güzel ve en lüks semti olan Lara’da denize (falezlere) 100 m mesafede, Antalya Havaalanı’na 12 km, Internasyonal Fuar Alanı’na 10 km, Kaleiçi’ne 5 km, Lara Plajları’na 2 km uzaklıkta olup Antalya’nın her yerinden kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz ideal bir noktadadır.

Hizmetlerimiz
 • İmplant
 • Güzel duyu Diş Hekimliği
 • Diş Taşı Temizliği
 • Kanal tedavisi
 • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
 • Ortodonti
 • Peridontoloji
 • Hamilelikte Diş Hekimliği
 • 3D Çene Ve Diş Tomografisi
 • Dijital Anestezi (Ağrısız İğne)
 • Genel Bakım
 • Spor Hekimliği

Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir