Dr. Sami Ulus Hastanesi Turgut Özal Ek Binası

Kurum Adı:Dr. Sami Ulus Hastanesi Turgut Özal Ek Binası
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Alparslan Türkeş Cad. No:57 Emek
Telefon:0 (312) 906-3000


39.93003432.815128

Kurum Hakkında

Sağlık Bakanlığı’na devredilen Beştepe’deki Turgut Özal Üniversitesi Hastanesi, Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ek binası olarak hizmet vermektedir. Bütün cerrahi branşlarda ülke çapında hasta kabul ediyoruz. Beştepe’deki ek binamız Türkiye’deki ilk .çocuk kalp ve cerrahi merkezidir. Dr. Sami Ulus Hastanesi’nin Altındağ ilçesi’ndeki ana binasında kadın doğum hizmetlerimiz poliklinik, yataklı acil sağlık ve doğum alanında eskiden olduğu gibi şimdi de hizmetlerine devam etmektedir.

Dr. Sami Ulus Hastanesi Turgut Özal Ek Binası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Dr. Sami Ulus Hastanesi Turgut Özal Ek Binası, Ankara ili Çankaya ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir