Özel Aka Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Aka Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Bursa
İlçe:Yıldırım
Adres:Yavuz Selim Mah. Alpay Sk. No:52
Telefon:0 (224) 366-9997


40.19176829.112450

Kurum Hakkında

Camileri, kaplıcaları, asırlık çınarları ile meşhur, dağın ve denizin iç içe olduğu zamanı Bursa şehrinde bulunan Aka Diyaliz Merkezi 1 Nefrolog, 3 diyaliz hekimi, 16 hemodiyaliz hemşiresi ile 2008’den beri 39 hemodiyaliz makinesi ile hizmet vermektedir. Merkezimizde iki ayrı hemodiyaliz salonu ve HCV(+), HBS(+) alanlarımız mevcuttur. Her ay hasta beslenme takipleri yapılarak rejim tedavileri diyetisyen kontrolünde düzenlenmektedir. Hastanın evinden merkeze ve tedavi sonrası merkezden evine servis araçlarımız ile ulaşım hizmeti sağlanmaktadır. Merkezimizde ek olarak prediyaliz hasta eğitimi verilmektedir.

Tıbbi donanımı ve altyapısı ile Kalite Yönetim Sistemini ilke edinerek değişik olmayı amaçlayıp, bu mevzuda araştırmacı ve uzman ekibi ile tüm konuklarımızın yakınma ve dileklerini önceliğimiz kabul ederek, çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütmekteyiz.

İlgili Makaleler
Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Aka Diyaliz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Aka Diyaliz Merkezi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir