Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi2

Kurum Adı: Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Ardahan
İlçe:Merkez
Adres:Halil Efendi Mah. Kaybaşı Sokak No:1
Telefon:0 (478) 211-5972
Web Sitesi:ardahan.adsm.saglik.gov.trHata Bildir41.10532242.691012
Kurum Hakkında

İlimizde Halil Efendi Mahallesinde yapımı tamamlanarak 2008 yılının ilk aylarından itibaren halkımıza hizmet vermekte olan Sıhhat Ocağımızın ikinci katında Ağız Diş Sağlığı Merkezi hizmete açılmıştır. Diş Poliklinigimiz Eğitim Tipi Sıhhat Ocağına taşınarak halkımıza hizmet vermekte iken 2008 yılı Şubat ayından sonra Halil Efendi Sıhhat Ocağına taşınarak çalışmalarına devam etmektedir.

Diş Polikliniği Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak halkımıza hizmet vermektedir. Ağız Diş Sağlığı Merkezinin kent merkezine yakın olması ve ulaşımın basit olması nedeniyle bütün vatandaşlarımızın yararlanabileceği bir merkez haline gelmiştir.

Poliklinikler

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ardahan şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.