Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Balıkesir
İlçe:Altıeylül
Adres:Bahçelievler mah. 100. Yıl Cad. 289 Sk.
Telefon:0 (266) 245-9004


39.65139327.889696

Kurum Hakkında

Sağlıkta dönüşüm projesinin uzantısı olarak Sıhhat Bakanlığının 2008 yılı içinde; ki o sıralarda hastanelerin bünyesinde etkinlik gösteren diş servis ve polikliniklerinin bağımsız birer birim haline dönüşmelerine olanak elde eden tüm sıhhat birimlerine bir genelge gönderilmiştir.

Meydana getirilen bu emekler doğrultusunda geçmişte 8 olan poliklinik sayısı 32’lere, hatta bugün itibarıyla 38’lere, 20 olan doktor sayısının da 43 doktor sayısına, 300 metrekare emek harcama alanlarımızın 3000 metrekarelere, averaj 200 olan günlük poliklinik hasta tedavi sayımızın 750 poliklinik hasta sayısına ulaştırılması gerçekleştirilmiştir.

Misyonumuz eknolojik ve bilimsel gelişmeler ışığında, koruyucu tedaviyi ön planda tutarak, kolay ulaşılabilir, kaliteli, verimli ve etkin ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Balıkesir ili Altıeylül ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir