Özel İlke Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel İlke Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Balıkesir
İlçe:Karesi
Adres:Paşaalanı Mah. 1. Dereboyu Cad. No:21
Telefon:0 (266) 246-4677
Web Sitesi:ilkediyaliz.com


39.66474527.908186

Kurum Hakkında

İlke Diyaliz Merkezi Mart 2005 tarihinde açılmış olup Balıkesir merkezdeki faaliyette olan ilk özel diyaliz merkezidir. Hastalarımıza daha kaliteli hizmet vermek amacıyla diyaliz merkezi yapılmak suretiyle tasarlanıp meydana getirilen kendi binasına Mayıs 2009 tarihinde taşınmıştır. Yeni binamız gerek iç mekan ferahlığı, aydınlığı ve temizliği gerekse hastalarımızın açık havada oturabilecekleri bahçesi ile örnek bir diyaliz merkezi olmuştur.

Hasta salonumuzda her hastaya özel kulaklığı olan LCD ekran TV, merkezi sistem müzik yayınımız ile dileyen hastalarımızın kullanabileceği kablosuz web hastalarımızın daha keyifli vakit geçirmelerine yöneliktir.

Merkezimizin tamamı ısı ayarı otomatikman ölçülüp durağan(durgun) sicaklıklarda kalmasını elde eden kalorifer sistemi ile ısıtılmakta olup yazları hastaları rahatsız etmeyen tavandan soğutmalı sistemle serin tutulmaktadır. Hastalarımız seanslarına son model olan araçlarımız ve deneyimli şoförlerimiz ile getirilip seans bitiminde aynı şekilde evlerine bırakılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel İlke Diyaliz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İlke Diyaliz Merkezi, Balıkesir ili Karesi ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir