Özel Bal-Fizik Tıp Merkezi

Kurum Adı:Özel Bal-Fizik Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Kent:Balıkesir
İlçe:Karesi
Adres:Paşaalanı Mah. Dereboyu Cd. No:20-22
Telefon:0 (266) 243-0037


39.66411727.909279

Kurum Hakkında

Balıkesir Fizik Tedavi Merkezi, TC Sıhhat Bakanlığı’ndan özel emek verme belgeli 2. basamak sıhhat hizmeti veren tam teşekküllü Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Özel Dal Sıhhat Merkezidir.

Merkezimizde 3 Hekim, 5 Fizyoterapist olmak suretiyle toplamda 30 Tıbbi personel hizmet vermektedir. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ünitelerimize ek olarak tıbbi tahlil laboratuvarı ve röntgen bölümümüz bulunmaktadır.

Özel Balıkesir Fizik Tedavi Merkezi, 4 kattan oluşan müstakil hizmet alanı ve son olarak tıbbi teknolojiden oluşan donanımıyla ve devamlı kendisini yenilemesiyle ülkemizdeki üstün özellikli merkezler arasındadır.

Özel Balıkesir Fizik Tedavi Merkezine gelen her hasta fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanımızca değerlendirilmekte ve problemine yönelik bir tedavi programı planlanmaktadır. Planlanan tedavi, merkezimizde bulunan en çağıl Fizik Tedavi cihazlarıyla ve deneyimli Fizyoterapistler ve yardımcıları vesilesiyle uygulanmaktadır.

Balıkesir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi güvenli ve yüksek standardı, çağdaş anlayışla oluşturulmuş rehabilitasyon ekibi ve çağıl Fizik Tedavi cihazlarıyla sizlere sunmuş olduğu hizmetlerden büyük mutluk duymaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji

Özel Bal-Fizik Tıp Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bal-Fizik Tıp Merkezi, Balıkesir ili Karesi ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir